Otoczenie, jaki ma wpływ?

Otoczenie, jaki ma wpływ?

Otoczenie, jaki ma wpływ? 640 640 PsychologiaWnętrz

Rozpatrując otoczenie Waszego miejsca zamieszkania bloku, domu, czy Waszego biznesu bardzo istotne jest co znajduje się na zewnątrz. Drogi, ulice, inne domy, budynki biurowe, usytuowanie ich w stosunku do Waszego budynku, skierowanie krawędzi,  roślinność tworzyć mogą wzmocnienie, aspekt dodatni, wpływając korzystnie na Waszą przestrzeń i na Was. Wnioski płyną z analizy wykresu i są konkretne dla tego mieszkania, czy biura.

Jednak bez tworzenia wykresów patrzymy na otaczające nas środowisko,  I czasami po prostu cieszy  nas widok pięknych kwiatów, krzewów, drzewek, zwracamy uwagę, mówiąc lub myśląc „o jak tu ładnie i przyjemnie”, nastawiamy się optymistycznie wychodząc rano z domu, bloku. Inaczej jeśli widzimy nieporządek, zniszczone budynki, śmieciowisko, nieświadomie wpływa to na nastawienie, już na początku dnia.

Tworzenie harmonijnych, pięknych przestrzeni może sprawić, że nawet jeśli energia z wykresu jest niekorzystna, to nie będzie, aż tak zła, będzie łagodniejsza, a dobra energia z wykresu, gdy mamy bałagan, składowisko śmieci może pokazywać swoją niekorzystną stronę.

Pomyślcie o przestrzeni wokół Was! Chętnych zapraszam do podzielenia się swoimi pomysłami, co robicie, aby ją upiększyć.

123IMG 8300

Nasza strona korzysta z plików cookies, głównie pochodzących z usług podmiotów zewnętrznych. Określ swoje preferencje dotyczące prywatności i/lub zgódź się na używanie przez nas plików cookie.