Odśwież Energię

Na początku roku.

W dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości energia w Twojej nieruchomość również ewoluuje. Właśnie tu zaczynają odgrywać swoją rolę nasze coroczne analizy feng shui, odświeżając Twoją przestrzeń, aby zapewnić, że pozostaje w doskonałej harmonii z nowymi energiami roku.

Zrozumienie wpływu gwiazd rocznych

Każda nieruchomość ma swój odmienny wykres feng shui, z różnymi kombinacjami energii. Jednak co  roku energie w kosmosie się zmieniają. Gwiazdy roczne są wskazówką, jak dostosować te zmiany do istniejącego wykresu. Na początku roku (chińskiego) kontaktujcie się z nami w celu aktualizacji. Otrzymacie  informację o tym co dobrze jest zastosować w odpowiednich sektorach wykresu, czego unikać, a co przynosi dodatkową dobrą energię w Twojej przestrzeni.  W analizie nieruchomości  uwzględniany jest również znaczący wpływ gwiazd danego roku, które powinny pozostawać w harmonii z energią domu, mieszkania czy lokalu.

Utrzymuj harmonię w swojej przestrzeni

Nasze coroczne aktualizacje feng shui wykraczają poza konwencjonalne oceny nieruchomości. Utrzymują pomyślną energetykę w Twojej przestrzeni, pozostając w zgodzie ze stale ewoluującymi energiami roku. Utrzymuj swoją nieruchomość w harmonii wraz ze zmieniającymi się energiami roku.

Nasza strona korzysta z plików cookies, głównie pochodzących z usług podmiotów zewnętrznych. Określ swoje preferencje dotyczące prywatności i/lub zgódź się na używanie przez nas plików cookie.