Nazywam się

Moje wartości to piękno, harmonia i obfitość

W istocie Feng Shui nie dotyczy mebli, ani sposobu ustawienia lampy w pokoju – chodzi o wykorzystanie pełnego potencjału energetycznego w przestrzeni.

Z wykształcenia jestem psycholożką i ekonomistką. Moja kariera zawodowa rozpoczęła się od pracy w zarządzaniu w międzynarodowych korporacjach. Moja pasja do samorozwoju skierowała mnie wcześnie na eksplorację tego, co naprawdę blokuje ludzi w osiąganiu szczęścia i obfitości.

W 2011 roku odkryłam feng shui, ucząc się od Mistrzów, takich jak Howard Choy, Joseph Yu i Heluo Hill. Studiując w Feng Shui Research Center doskonaliłam moje umiejętności, stając się członkiem Międzynarodowego Forum Praktyków feng shui.

To, czego się nauczyłam, otworzyło mi oczy. Zdałam sobie sprawę, że feng shui może przynosić realne, pozytywne zmiany w życiu ludzi. Feng Shui obejmuje wymiary astronomiczne, astrologiczne, architektoniczne, kosmologiczne, geograficzne i topograficzne. Te wymiary mają znaczący wpływ na nasze otoczenie,  nasze samopoczucie, jak i na sukces życiowy.

Zainspirowana moim zainteresowaniem do projektowania wnętrz, podjęłam dalsze kształcenie, aby tworzyć przestrzenie, które łączą w sobie estetykę i harmonię. Na co dzień, mój własny rozwój  motywuje mnie do coraz lepszych rezultatów. Czerpię z tego doświadczenia, aby wspierać Cię na Twojej drodze. Wszyscy mamy podobne pragnienia, dążymy do zdrowia, szczęścia i stabilności finansowej.

Dziś łączę zasady psychologii i feng shui, aby tworzyć biura i domy, w których każdy czuje się swobodnie, a relacje rozwijają się harmonijnie. Moją misją jest pomaganie ludziom, takim jak Ty, odkrywać swój potencjał i czerpać więcej z życia.

Wyjaśnienie i zrozumienie feng shui

Rozpowszechniamy, sprawiamy, że jest zrozumiałe i proste. Nie ma tu żadnego hokus-pokus! Po prostu wykorzystujemy wiedzę i doświadczenie.

Skupienie na obfitości

Natura jest zawsze obfita. Wyobrażamy sobie i tworzymy rzeczywistość razem. Skupiamy się na wzmocnieniu tego co nam służy, co jest pomyślne.

Pełna poufność

Prywatność dla każdego klienta. Podchodzimy do Ciebie, Twojej osobistej, wewnętrznej podróży i Twoich przestrzeni z najwyższym szacunkiem.

Nasza strona korzysta z plików cookies, głównie pochodzących z usług podmiotów zewnętrznych. Określ swoje preferencje dotyczące prywatności i/lub zgódź się na używanie przez nas plików cookie.