Unikalne podejście

Otwórz się i poznaj swoją przestrzeń...i siebie

aaa

Spersonalizowane wykresy

Wykres feng shui to kluczowe narzędzie, które pozwala na analizę przepływu energii i równowagi w przestrzeni

thinking

Psychologia

Konsultacja Feng Shui opiera się nie tylko na analizie przestrzeni, ale również na lepszym zrozumieniu klienta, jego historii, potrzeb, celów, trudności i innych czynników.

followers

Ciąg dalszy

Nasze rekomendacje mają wartość, ale to w momencie ich wdrożenia następują rzeczywiste zmiany. Jak postępuje realizacja? Zapewniamy wsparcie klientom w późniejszych etapach i służymy pomocą w zakupie potrzebnych przedmiotów, zgodnie z zaleceniami.

metoda

Analiza psychologiczna wnętrz

1. Analiza potrzeb

Prace zaczynamy od wnikliwego zapoznania się z potrzebami klienta. Do przeprowadzenia analizy potrzebne jest również zgromadzenie odpowiednich danych, takich jak plan budynku lub rok budowy.

2. Analiza psychologiczna pomieszczeń

Każdy dom jest wyjątkowy i charakteryzuje się inną energią. Na tym etapie dokonuje się analizy psychologicznej pomieszczeń, na podstawie której tworzony jest wykres obrazujący możliwości budynku.

3. Rekomendacja zmian analizowanych wnętrz

Ten etap to moment, w którym przedstawione zostają propozycje zmian w pomieszczeniach, na przykład zmiany dotyczące kolorystyki, ustawienia mebli, oświetlenia oraz zmiany funkcji. Dzięki aranżacjiw oparciu o zasady feng shui ​oraz psychologię wnętrz​, Twój dom odzyska równowagę i harmonię

4. Szczegółowe omówienie raportu

Raport jest tworzony na potrzeby konkretnego budynku. Obejmuje on plan domu, opis otoczenia oraz inne konieczne dane. Każda sekcja domu poddawana jest analizie energii, w celu zaproponowania odpowiednich zaleceń, na podstawie których architekt może zaprojektować Twoje wymarzone, w pełni harmonijne wnętrze.

5. Przykłady rekomendowanych rozwiązań

Zgodnie z zasadami, nie tylko feng shui​, ale też psychologii wnętrz wskażemy Ci, jak dokładnie powinno wyglądać dane pomieszczenie w Twoim domu, biurze czy hotelu. Począwszy od ustawienia mebli, które ma niebywały wpływ na cyrkulację energii, poprzez zmianę kolorystyki, oddziałującej na ludzki organizm, wprowadzenie odpowiednich kształtów, aż po dobór odpowiednich akcesoriów.

Nasza strona korzysta z plików cookies, głównie pochodzących z usług podmiotów zewnętrznych. Określ swoje preferencje dotyczące prywatności i/lub zgódź się na używanie przez nas plików cookie.