Ogród, a Feng Shui

Ogród, a Feng Shui

Ogród, a Feng Shui 1920 2560 PsychologiaWnętrz

Przedmioty wprowadzające harmonię w energiach, czy mają wyróżniać się, być zauważone, żeby było można powiedzieć to mieszkanie było zaaranżowane pod katem feng shui? Czy raczej mają wtapiać się w środowisko, estetykę i styl aranżacji w domu?

Przeprowadzając konsultacje, rekomenduję szereg przedmiotów mających zharmonizować poszczególne miejsca,  uwzględniam unikalność miejsca, jego charakterystykę i styl. I przede wszystkim polecam takie przedmioty, które będą tworzyły piękne wnętrze i otoczenie, ogród.

Oto przykład żywiołu ognia, czerwony trójkąt, co prawda ten jest z zaokrąglonymi kątami, ale wciąż kształtem przypomina trójkąt.

Ustawiony w ogrodzie tak , aby energia wchodząca do domu, była już w pełnej harmonii. W tym konkretnym przypadku żywioł ognia jest elementem harmonizującym cykl kontroli drzewa i ziemi, wpływając na tworzenie cyklu wspierającego. Powieszenie czerwonego trójkąta w danej przestrzeni nie jest przypadkowe. Jakie są energie, żywioły w danym miejscu, to wynika z wykresu, analizy opartej na danych domu, min. daty zamknięcia bryły domu (wstawione okna oraz drzwi wejściowe).

wpisy

Nasza strona korzysta z plików cookies, głównie pochodzących z usług podmiotów zewnętrznych. Określ swoje preferencje dotyczące prywatności i/lub zgódź się na używanie przez nas plików cookie.