Powiększ sukces
swojego biznesu

z feng shui

W  biznesie wiele decyzji ma znaczenie, w tym to, jak organizujesz przestrzenie. Tam, gdzie każda decyzja i każda przestrzeń mają znaczenie, feng shui staje się twoim sojusznikiem. Ela wprowadza starożytną sztukę feng shui do nowoczesnego krajobrazu biznesowego. Wykorzystując psychologię feng shui, możesz tworzyć przestrzenie biurowe, które wspierają gromadzenie bogactwa, generują pozytywną energię, w relacjach międzyludzkich, i ułatwiają swobodny przepływ kreatywności, tam, gdzie jest on potrzebny. Bez względu na to, czy budujesz nowy obiekt czy optymalizujesz istniejące biuro, zastosowanie feng shui może być strategiczne.

Zablokowana energia?

Jedną z naszych mocnych stron jest identyfikacja obszarów w Twojej przestrzeni, gdzie energia jest zablokowana, a przepływ energii jest ograniczony lub energia stoi.  Takie blokady mogą wpływać na wiele rzeczy, począwszy od przepływu gotówki w firmie, dobrych relacji między współpracownikami lub klientami, wsparcia administracyjnego, aż po wiele innych. Kiedy nie jesteś pewien, dlaczego energia nie płynie w określonym obszarze Twojej firmy, często możemy zidentyfikować te blokady podczas naszej konsultacji Feng Shui i pracować nad przywróceniem energii w tych obszarach.

Konsultantka feng shui dla Twojego Biznesu

U podłoża feng shui dla biznesu leży przekonanie,że energia w Twojej przestrzeni biurowej wpływa na pomyślność finansową.Dzięki wsparciu naszej konsultantki feng shui, możesz rozważnie wybierać lokalizację swojego obiektu, aby w osiągać cele biznesowe, promować finansową pomyślność i rozwijać silne relacje z pracownikami.

Analizy Feng Shui istniejących biur i przestrzeni biznesowych dostarczają cennych wskazówek do podejmowania świadomych decyzji dotyczących wynajmów czy zakupów tych przestrzeni. Wdrożenie zaleceń Feng Shui polega na właściwym umiejscowieniu poszczególnych działów w firmie, biura szefa, pozostałych przestrzeni, w celu optymalizacji produktywności i przepływu energii. Zalecenia dotyczą również kolorystyki, materiałów, kształtów i innych elementów, aby poprawić przepływ energii w istniejących przestrzeniach.

Dobrze prosperujący biznes

W feng shui nie chodzi o ustawianie mebli; to holistyczne podejście do dobrego funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa. Współpracując z Elą, inwestujesz w silne i stabilne działanie swojej firmy, jak również poprawiasz estetykę swojego biura.

Kiedy zasady feng shui są starannie zastosowane, pojawiają się pozytywne rezultaty finansowe. Z każdą wprowadzoną zmianą wzmacniasz swoją zdolność do osiągania większego sukcesu, tworzenia dobrych relacji zawodowych i rozwoju biznesu. Pozwól nam być Twoim przewodnikiem w tym procesie

Feng Shui może wesprzeć Cię już na etapie budowy nowego obiektu. Bez względu na to, czy to fabryka, hotel, restauracja czy biuro firmy, możesz już teraz wybrać jego lokalizację, aby wspierać cele biznesowe, pomyślność finansową, dobre relacje między pracownikami i uniknąć potencjalnych strat.

Analizy istniejących biur i przestrzeni biznesowych mogą pomóc podjąć decyzję, czy warto je wynająć czy kupić. Wdrożenie proponowanych zmian z analizy feng shui ma na celu strategiczne rozmieszczenie biura kierownika i różnych działów w miejscach uznawanych za najbardziej odpowiednie.

Nasza strona korzysta z plików cookies, głównie pochodzących z usług podmiotów zewnętrznych. Określ swoje preferencje dotyczące prywatności i/lub zgódź się na używanie przez nas plików cookie.