Ochrona swojego biznesu

Ochrona swojego biznesu

Ochrona swojego biznesu 500 667 PsychologiaWnętrz

W każdym biznesie istnieje taka mozliwość, że niepowołana osoba dostaje się do środka i narusza cudzą własność. Taka sytuacja była argumentem do tego, aby zrobić analizę i wykres Feng Shui w salonie piękności. Na nowym osiedlu, przy spokojnej okolicy zainstalowany system alarmowy nie pomógł.

Luty to miesiąc, kiedy rozpoczyna się Nowy Rok Chiński, a co za tym idzie nowe energie roczne zaczynają swoją aktywność. To jest czas, kiedy energie w wykresie miejsca-domu, biura, albo zaczynają ze sobą współpracować, albo wchodzą w konflikt.

 

W tym przypadku pojawiająca się gwiazda roczna 7 znajdująca się w kierunku południowo- zachodnim stała się „zapalnikiem” niekorzystnej energii, która przyniosła straty, obie te energie jedna będąca żywiołem metalu, druga zaś drzewa, są w konflikcie.

Zgodnie z analizą w sektorze sąsiadującym zachodnim, w którym występuje bardzo silna energia 7/żywiołu metalu/, od lutego uaktywniła się roczna energia odpowiedzialna za straty.

W takich sytuacjach dobrze jest osłabiać energie strat wprowadzając element żywiołu ognia, oraz ziemi, aby nie było kontroli między żywiołami. Dobrze jeśli można wykorzystać, zużyć energię związaną ze stratą, naśladując jej naturę.

Nie namawiam Was, żeby samemu zająć się uszczuplaniem cudzego majątku, o nie! ta energia jest związana z rywalizacją i współzawodnictwem, dlatego można w salonie piękności postawić sprzęt np. do odchudzania dla kobiet, co będzie odzwierciedlać zmagania się, z samym sobą.

IMG 3018 LI

Nasza strona korzysta z plików cookies, głównie pochodzących z usług podmiotów zewnętrznych. Określ swoje preferencje dotyczące prywatności i/lub zgódź się na używanie przez nas plików cookie.