O czym dobrze pamiętać?

O czym dobrze pamiętać?

O czym dobrze pamiętać? 640 480 PsychologiaWnętrz

Dobrze jest pamiętać, że zmiany korzystne, ale też niesprzyjające przychodzą wraz z Nowym Rokiem, kiedy nowe energie roczne zaczynają być aktywne.

W tym przykładzie w kierunku NW (północny-zachód) domu/bliźniaka, mieści się pokój Maksa.

Wraz z początkiem lutego, kiedy przychodzi nowy rok Chiński, pojawia się w domu roczna gwiazda,  żywiołu ziemi, mogąca przynosić choroby. Gwiazda roku w połączeniu z innymi energiami stworzyły ze sobą niekorzystne kombinacje.

Miesięczna energia w marcu jest też energią ziemi, energie ziemi są kontrolowane przez energie żywiołu drzewa w pomieszczeniu, a tego nie lubią. W samym pokoju Maksa patrząc na kształty jest dużo żywiołu ziemi tj. kwadraty, prostokąty. W efekcie tego silnego konfliktu, dziecko trafiło do szpitala i miało wycięty wyrostek.

Na przyszłość mogę poradzić, aby pogodzić energie miejsca. Ważne też jest zharmonizowanie energii człowieka z miejscem i kierunkiem jego rezydowania. Zalecam ustawienie dekoracji w kształcie trójkąta, o łagodnych krawędziach ( przykład dałam na blogu), a także postawienie  stożkowych świeczek.

IMG 2134IMG 2131

IMG 2130a

Nasza strona korzysta z plików cookies, głównie pochodzących z usług podmiotów zewnętrznych. Określ swoje preferencje dotyczące prywatności i/lub zgódź się na używanie przez nas plików cookie.