Książka dla koneserów Feng Shui

Książka dla koneserów Feng Shui

Książka dla koneserów Feng Shui 480 640 PsychologiaWnętrz

Jest wakacyjnie i leniwie, i tak ma być, żeby zebrać siły i napełnić baterie. Ja rozkoszuję się słońcem, mam czas na rozmowy i spotkania z przyjaciółmi. Robię rzeczy, na które wcześniej nie znajdowałam czasu, zaniedbywałam. Sobotnio- niedzielne wypady na Mazury, do Komorowa, imieninowy czas w Warszawie, szaleństwa taneczne w Warsaw Dance Department, „odżywiam” moje ciało,  uspokajam umysł i pobudzam endorfiny.

A teraz doczekałam się książki, dotarła do mnie, długą drogą z za Oceanu, Five Classics of Feng Shui,  więc przyszedł czas na dobrą książkę ?, pogłębienie swojej pasji?

Połowa książki, może nawet większa jej część poświęcona jest różnym wzorcom usytuowania domów w relacji do ulicy/rzeki, ich kształtów, przebiegu. To daje nam obraz, pozwala przewidzieć czy miejsce jest pomyślne. Niesamowita porcja wiedzy, przydatnej dla pracy konsultanta Feng Shui.

IMG 3462 002

Nasza strona korzysta z plików cookies, głównie pochodzących z usług podmiotów zewnętrznych. Określ swoje preferencje dotyczące prywatności i/lub zgódź się na używanie przez nas plików cookie.