Sypialnia- miejsce odpoczynku, zastosuj feng shui

Sypialnia- miejsce odpoczynku, zastosuj feng shui

Sypialnia- miejsce odpoczynku, zastosuj feng shui 2560 1254 Elżbieta Górska

Sypialnia to bardzo ważne miejsce w domu, tutaj odpoczywamy, regenerujemy swoje siły, aby zacząć kolejny dzień w pełni wypoczęci.

Dlatego aranżacja ma tu kluczowe znaczenie: jak ustawić łóżko w sypialni, czy potrzebne jest wezgłowie, czy kolory stonowane, czy mocne, jaka ma być dekoracja.

Urządzenie przestrzeni sypialni zgodnie z feng shui

Zrób tak, aby to miejsce było wygodne, zagłówek przy łóżku to extra wsparcie w życiu. Spróbuj nie zostawiać rzeczy z dnia codziennego obok łóżka, żeby mieć dobry sen musimy zapomnieć o pracy. Laptopy, telefony zostaw przed sypialnią. Jeśli mieszkanie jest małe to dobrze jest mieć oddzielnie część sypialnianą, urzadzić specjalny kąt dla energii yin.

Zasady feng shui dotyczące aranżacji sypialni

Nie stawaj łóżka w kierunku okna, bo okno nie chroni nas tak jak ściana, potrzebne jest coś solidnego za głową, aby czuć więcej ochrony.

Jak feng shui wpływa na harmonię w sypialni?

Aranżacje zgodnie z feng shui maja to do siebie, ze nie pomyślałabyś, ze tam jest zrobione feng shui. Można operować przestrzenią, ograniczaniem jej lub powiększaniem, światłem, kolorami, kształtami, roślinami, i innymi przedmiotami, które będą stanowić harmonijną całość. To dotyczy wszystkich pomieszczeń, włączając bardzo ważną przestrzeń sypialni.

Nasza strona korzysta z plików cookies, głównie pochodzących z usług podmiotów zewnętrznych. Określ swoje preferencje dotyczące prywatności i/lub zgódź się na używanie przez nas plików cookie.