Żywioły w tradycyjnym feng shui i cała prawda o siatce bagua

Żywioły w tradycyjnym feng shui i cała prawda o siatce bagua

Żywioły w tradycyjnym feng shui i cała prawda o siatce bagua 2560 1707 Elżbieta Górska

Zasady pięciu żywiołów w aranżacji wnętrz zgodnie z feng shui

Szczegółowa analiza pokazuje połączenie liczb, gwiazdy góry i gwiazdy wody, które umożliwiają szerszą, bardziej dokładną wiedze. Liczby i ich znaczenie jest wielopoziomowe, min. patrzymy na nie z perspektywy pięciu żywiołów,  np.1 to żywioł wody, co w połączeniu z innymi cyframi daję informacje o relacji miedzy nimi. Czy jest harmonia, a jak nie jakiego żywiołu brakuje.

Data budowy domu, określenie kierunku, strony bardziej aktywnej, to min czynniki, którą są potrzebne do głębszego spojrzenia i szukania równowagi energii.

Zgodnie z feng shui – aranżacja przestrzeni z wykorzystaniem siatki bagua

Niektórzy uważają, że 9 kącików siatki bagua: bogactwa, sławy, związków, wiedzy, kreatywności, zdrowia, pomocnych ludzi,rodziny, kariery to  jest tradycyjne feng shui i dziwią sie, że nie działa.

Czy jest tu wzięty pod uwagę kierunek konkretnego domu, biznesu, konkretny czas powstania budynku, rok budowy domu, ludzie mieszkający, czy pracujący tam? wart to sprawdzić, jak poszukujesz konsultanta feng shui.

Wprowadzę Cię w prawdziwy świat feng shui. Na filozofię feng shui składa się wiele kwestii. Zapraszam do czytania tekstów na stronie, bloga, rozgość się.

Nasza strona korzysta z plików cookies, głównie pochodzących z usług podmiotów zewnętrznych. Określ swoje preferencje dotyczące prywatności i/lub zgódź się na używanie przez nas plików cookie.