Elementy feng shui w aranżacji przestrzeni, biurko

Elementy feng shui w aranżacji przestrzeni, biurko

Elementy feng shui w aranżacji przestrzeni, biurko 1817 2491 Elżbieta Górska
Feng shui zakłada, że przy dobrze ustawionym biurku szybciej organizujemy się, lista rzeczy do zrobienia maleje, a my mamy satysfakcje i więcej czasu.
Jak dobrze postawić biurko?, kto ma zrobiony wykres i analizę to wie. Pozostałych zachęcam do znalezienia tego miejsca. Dla zastanawiających się są też ogólne informacje, gdzie usadowić się. Warto wykorzystać w swoim domu tę wiedzę.
Biurko to ważne wyposażenie w biurze i mieszkaniu gdzie się pracuje, dlatego warto zastanowić się, gdzie powinno stać.
Kolor brązowy, żółty to kolory ziemi, jeśli brakuje tego elementu w wykresie to dobrze jest go w tym miejscu postawić. Stawiamy biurko w takiej kombinacji gwiazd, która sprzyja pracy, którą wykonujemy czy jest to praca twórcza, czy praca nad strategią, czy skupiamy się nad stworzeniem jakiegoś dokumentu. Dobrze jest wybrać taką energie, która pomoże w pracy, co oznacza, że będziemy skupieni na niej, siądziemy i zrobimy, a jeśli ciągle szukamy nowego miejsca, przenosimy się, biurko nam nie pasuje, nie możemy pracować tam, to znaczy, że trzeba pomyśleć o nowym miejscu do pracy.
Idealnie jest mieć przed sobą przestrzeń, a nie ścianę, pomaga to w myśleniu i pracy twórczej.

Nasza strona korzysta z plików cookies, głównie pochodzących z usług podmiotów zewnętrznych. Określ swoje preferencje dotyczące prywatności i/lub zgódź się na używanie przez nas plików cookie.