Sypialnia zgodnie z feng shui

Sypialnia zgodnie z feng shui

Sypialnia zgodnie z feng shui 2560 1477 Elżbieta Górska

Urządzanie wnętrz zgodnie z feng shui

Kiedy analizujemy dom pod kątem feng shui, to co rzuca się w oczy to wejście do domu, drzwi wejściowe. Dobrze je zaaranżować tak, aby było zapraszające. Wnętrza zgodnie z feng shui dają równowagę yin i yang. Urządzanie sypialni to podstawa, jakie są zasady feng shui w sypialni ?elementy sypialni powinny być yin, aby sen był spokojny i można było zregenerować siły. Zgodnie z zaleceniami  feng shui stosujemy dywany, cięższe zasłony, aby spowolnić energie w tym pomieszczeniu. Lustro to nie jest element, który umieszcza się w sypialni. Najpierw jednak przed podjęciem decyzji o miejscu sypialni sprawdzamy wykres feng shui warto zobaczyć, czy energie będą wspierały zdrowie.

Kolory feng shui zależą od konkretnych sektorów w wykresie, jakie są żywioły, które dobrze zastosować. Jeśli nie masz wykresu nie decyduj się na mocne kolory, które mają swoje znaczenie i działanie, ale nie musza być dobre dla każdego.

Poznaj zasady harmonijnego urządzania przestrzeni z feng shui

Jako psycholog wnętrz, expert od zarządzania przestrzenią proponuję zmiany w kierunku i z intencją harmonii. Nasza przestrzeń i my, my i nasza przestrzeń to sprzężenie zwrotne. Zmiany w przestrzeni oddziałują na nas. Sypialnia to miejsce ważne, dlatego dziś rozszerzę temat feng shui w sypialni. Feng shui mówi, aby ustawić łóżko zgodnie ze swoim dobrym kierunkiem, jeśli nie znasz swoich kierunków napisz do mnie. Po obu stronach łóżka dobrze jest mieć szafki nocne, a na końcu łózka pojemnik/komodę. W sypialni feng shui,  łóżko wybieramy z wezgłowiem, które będzie dawało poczucie bezpieczeństwa. Sypialnia ma być miejscem cichym, spokojnym, dobrze, aby była umiejscowiona w takiej części domu. Dobrze jest mieć pełną ścianę, przy której postawimy łóżko, przyciemnione oświetlenie sprzyją wyciszaniu energii, to miejsce jest bardziej yin. Dlatego też wszystkie atrybuty dnia codziennego, jak telefony, laptopy zostawiamy poza sypialnią. Jak również zasady feng shui mówią, że nie powinno się umieszczać telewizora. To są ogólne zasady, podstawowe zasady, koncepcja feng shui opiera się na wykresie wędrującej gwiazdy, który daje wskazówki bardzo konkretne, gdzie należy ustawić łóżko dla konkretnych osób, patrząc na ich daty urodzenia.

Nasza strona korzysta z plików cookies, głównie pochodzących z usług podmiotów zewnętrznych. Określ swoje preferencje dotyczące prywatności i/lub zgódź się na używanie przez nas plików cookie.