feng shui w firmie vs feng shui w domu

feng shui w firmie vs feng shui w domu

feng shui w firmie vs feng shui w domu 2560 1440 Elżbieta Górska

Zasady harmonii według feng shui

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek dlaczego w jednym miejscu przebywacie dłużej, jest wam dobrze, a unikacie innych miejsc, miejsca, z których po jakimś czasie chce się szybko wyjść, gdyż odczucia dyskomfortu są zbyt silne, aby pozostać tam. Dlaczego w jednych biurowcach powierzchnia jest wysprzedana w pełni, a w innych jest pusto, mimo niższych cen? Jedne hotele funkcjonują świetnie, mając wysoki procent obłożenia, inne mimo dużych inwestycji nie pozostają długo na rynku.

Są biura, restauracje, mieszkania, domy, w których chętniej pracujemy, jemy lunch, odpoczywamy, przebywamy.

Wszystkie te powierzchnie mają ze sobą dużo wspólnego. Są osadzone gdzieś na ziemi, usytuowane w jakiś kierunkach, są budowane w określonym czasie, oraz pracują, przebywają, mieszkają tam ludzie. Przestrzenie te mają swój indywidualny, charakterystyczny dla nich wykres. Feng shui w mieszkaniu najważniejsze zasady to zregenerować siły, wyspać się i mieć dobre relacje ze sobą wzajemnie. W biznesie zadaniem feng shui jest wspomóc biznes, aby dobrze prosperował. Zasady dla biznesu są inne, niż dla feng shui w miejscach prywatnych, tu kluczowa jest energia wchodząca do firmy.

Nasza strona korzysta z plików cookies, głównie pochodzących z usług podmiotów zewnętrznych. Określ swoje preferencje dotyczące prywatności i/lub zgódź się na używanie przez nas plików cookie.