Podstawa dobrego zdrowia to wysypiać się

Podstawa dobrego zdrowia to wysypiać się

Podstawa dobrego zdrowia to wysypiać się 2560 1920 PsychologiaWnętrz

Jak wiecie, gdy się wysypiamy jesteśmy bardziej efektywni, pełni energii, a w dłuższym okresie czasu dobry sen ma przełożenie na zdrowie. Dlatego dobrze sprawdzić, czy przypadkiem niewysypianie się ma przyczynę w energiach, które są w konflikcie.

Celem Analizy Feng Shui, domu w Mysiadle pod Warszawą, którą robiłam, było wprowadzenie harmonii w sypialni. Mąż właścicielki nie wysypiał się, co niezmiernie ją martwiło, jako, że był jedyną osobą zarabiającą w tamtym czasie, mając na utrzymaniu całą rodzinę.

Analiza ujawniła, że łóżko było podzielone na dwa sektory. W obu sektorach w energiach brakowało elementu żywiołu ziemi, aby były one pogodzone.

Jednak w samym wystroju miejsca żywioł ten występował w postaci: kwadratowego łóżka, brązowych kap, wezgłowia w kształcie prostokąta, szafek kwadratowych, w brązowym kolorze drewna. Z jednej strony łóżka, gdzie spała właścicielka i spała snem głębokim sektor zajmował więcej miejsca. W rezultacie jej mąż zajmował miejsce w części niekorzystnej dla siebie ze względu na swoje Ming Gua- liczbę obliczaną z roku urodzenia, którą badamy kompatybilność człowieka z miejscem i kierunkiem.

Pogodzenie energii z poziomu miejsca nie było wystarczające, potrzebne było jeszcze dodanie elementu ziemi z poziomu człowiek-miejsce. Min Gua męża kontrolowało jako element ognia gwiazdę o żywiole metalu. Postawienie dwóch glinianych wazonów okazało się tutaj skuteczne.

20161212 120056 20161216 122512

Nasza strona korzysta z plików cookies, głównie pochodzących z usług podmiotów zewnętrznych. Określ swoje preferencje dotyczące prywatności i/lub zgódź się na używanie przez nas plików cookie.