Nowe mieszkanie?

Nowe mieszkanie?

Nowe mieszkanie? 686 493 PsychologiaWnętrz

Zastanawiasz się nad kupnem nowego mieszkania? Zanim finalnie podejmiesz decyzje o wyborze, dobrze jest zrobić jego analizę. Dobrze jest upewnić się, czy przy wejściu do domu energia wspiera Ciebie, gdzie znajduje się najlepsze miejsce do spania, aby sie wysypiać, gdzie usiąść i planować nastepne kroki w swojej karierze zawodowej, gdzie ma być większa przestrzeń, a gdzie lepiej ją ograniczyć.

W tej konsultacji mieszkania między, którymi był wybór, były tak usytuowane, że w wykresie główna różnica polegała na innych energiach w wejściu do mieszkania.W pierwszym przypadku energia dobra jest dla osób pracujących w sprzedaży, marketingu, w branży farmaceutycznej, trzeba będzie zająć się energią lubiącą plotki, aby ich uniknąć.W drugim przypadku na wejściu mamy energię wspierajacą komunikację, podróże, ale też lubiącą rywalizację i współzawodnictwo- co nie jest dobre, chyba że pracuje się dla korporacji, która wytrzymuje walkę z konkurencją.

mieszkanie1mieszkanie2

Przestrzeń ma pracować dla Nas, dlatego dobrze jest dokonać właściwego wyboru.03

Nasza strona korzysta z plików cookies, głównie pochodzących z usług podmiotów zewnętrznych. Określ swoje preferencje dotyczące prywatności i/lub zgódź się na używanie przez nas plików cookie.