Biuro w mieście

Biuro w mieście

Biuro w mieście 2560 1920 PsychologiaWnętrz

Przy projekcie tego biurowca skupiono się na stworzeniu takiego budynku, aby pozostał w harmonii z przyrodą.  Powstał w oparciu o wykorzystanie złotego podziału  w architekturze, Feng Shui w lokalizacji, oraz inspiracje sztuką życia jaką jest filozofia Ayurwedy.

 

Miałam przyjemność robić projekt Feng Shui wnętrza biura zajmowanego przez developera w tym biurowcu.

Moja analiza pokazała, iż bardzo istotna energia przy wejściu do biura ( zdjęcie załączyłam poniżej) tutaj idealnie wpasowuje się w charakter działalności firmy, wspiera i wpływa na generowanie przychodów.

To co trzeba było zrobić to wzmocnić energie odpowiedzialne za tworzenie satysfakcjonujących relacji, tak aby zmniejszyć rotacje pracowników. I co jeszcze, w związku z tym, że miejsce na biurko prezesa znajdowało się w energii świetnej dla księgowej, czy finansisty poszukujących oszczędności, dobrze było przenieść je w inne dobre miejsce dla prezesa jako osoby i jako piastującego takie stanowisko.

IMG 2507 2

Nasza strona korzysta z plików cookies, głównie pochodzących z usług podmiotów zewnętrznych. Określ swoje preferencje dotyczące prywatności i/lub zgódź się na używanie przez nas plików cookie.