Feng Shui, a zwierzęta

Feng Shui, a zwierzęta

Feng Shui, a zwierzęta 640 640 PsychologiaWnętrz

Feng Shui w domu, Feng Shui w mieszkaniu, czy Zwierzęta domowe mają wpływ na nasze dobre samopoczucie?

Włochacze umilają nam czas, dają dużo radości, są naszymi przyjaciółmi. Ci co je mają wiedzą dokładnie o tym, nie muszę ich przekonywać, więc to co może ich zaciekawić to podejście Feng Shui do posiadania zwierzaka, czy jest to korzystne, czy nie i dlaczego.

U mnie w domu przez długi czas nie było żadnego zwierzaka, a ponieważ warunki sprzyjały ku temu: ogród, dom podjęłam decyzję o powiększeniu rodziny o kolejnego członka. Jak pojawił się trzymiesięczny Maine Coon-Tricolore to zmieniła się i atmosfera w domu na bardziej miłą, przyjemną. Jak zadziałało na mnie, czułam się bardziej zrelaksowana, na pozostałych domowników? I bardziej otwarci, serdeczni.  Nasz włochacz podrastał, aż doszedł do wagi 6 kg. Przez te trzy lata kotka stała się ulubienicą wszystkich, bez wyjątku, nawet tych, którzy twierdzili, że maja „alergie” na koty!

Kociaki1 002

Dlaczego warto mieć zwierzaka pod katem Feng Shui w domu?

W domu, jeśli mamy dużo przestrzeni, to w sam raz jest miejsce na nowego lokatora. Dobrze jest, jeśli dom jest doenergetyzowany, czyli odpowiednia ilość energii w danej przestrzeni. W   przypadku niedoenergetyzowania, czyli dużej przestrzeni w stosunku do małej ilości osób zamieszkujących, pies, kot, jest mile widziany jako dodatkowy członek rodziny. Zwierzęta w klatkach: świnki morskie, chomiki czy rybki w akwarium, najlepiej, jeśli stawiamy w energii, którą potrzebujemy wzmocnić poprzez ruch, na której nam zależy (po analizie wiadomo, które to sektory).

hamster 1803423 1280 002 pexels photo 1rybka

Zwierzaki nasze umilacze, dostarczają nam przyjemności i zabawy, dzieci uczą się odpowiedzialności, zaangażowania w obowiązki z nim związane: karmienie, wychodzenie na spacer, czesanie.

452F78DF 002

Zwierzęta, które biegają po całym mieszkaniu są pod kątem energetycznym, bardzo pomocne, one spełniają bardzo korzystną funkcję, a mianowicie roznoszą energie po całym mieszkaniu, po całej przestrzeni. Jeśli jest dobra energia, „władca danego okresu” to dobrze ją roznosić do innych pokojów. I tę rolę spełniają zwierzęta, bo przecież nie będziemy biegać po całym mieszkaniu, tak często jak to mogą robić nasi ulubieńcy. Jeśli jest dobra energia, „władca danego okresu” to dobrze ją roznosić do innych pokojów. I tę rolę spełniają zwierzęta, bo przecież nie będziemy biegać po całym mieszkaniu, tak często jak to mogą robić nasi ulubieńcy.

Dyska 002

Nasza strona korzysta z plików cookies, głównie pochodzących z usług podmiotów zewnętrznych. Określ swoje preferencje dotyczące prywatności i/lub zgódź się na używanie przez nas plików cookie.