Zakład produkcyjny, kiedy przeprowadzać konsultację feng shui?

Zakład produkcyjny, kiedy przeprowadzać konsultację feng shui?

Zakład produkcyjny, kiedy przeprowadzać konsultację feng shui? 544 578 Elżbieta Górska

Analiza feng shui fabryki, którą ostatnio robiłam skłoniła mnie do rozszerzenia wątku, kiedy wskazane jest skorzystać z usługi eksperta feng shui. Otóż konsultacje feng shui, audyt można zamówić kiedy budynek stoi, i firma funkcjonuje tam, ale też kiedy zamierzamy się  wprowadzić do nowego biura, lub jeszcze na wcześniejszym etapie ustalenia ustawienia budynku na działce, w przypadku budowy.

Przyglądając  się kondycji firmy, z ekonomicznego punktu widzenia, analizuje się produkt, rynek, dystrybucje,  sprzedaż,  tak, aby określić powody braku klientów, zamówień. Moja konsultacja pokazuje przyczyny i przedstawia rozwiązania,  z punktu widzenia aranżacji przestrzeni, organizacji energii w danych pomieszczeniach i wykorzystania ich potencjału.

W tym przypadku robiłam audyt zakładu produkcyjnego w woj. mazowieckim. Firma produkuje i sprzedaje produkt, który jest eco, wychodząc na przeciw obecnym  trendom, wykorzystuje nowoczesną linie produkcyjną, jest to bardzo rozwojowa firma, co można tutaj zmienić ulepszyć, jak spojrzeć na tę kwestie pod kątem feng shui, jak można pomoc takiej firmie.

Po zrobieniu audytu okazało się, że przestrzeń, część fabryki, która wynikała z kierunków usytuowania i daty budowy tego obiektu odpowiedzialna w obecnym 20- leciu za finanse była zablokowana. Proponowane przeze mnie zmiany w aranżacji zakładu wymagać będą kolejnych inwestycji. Zmiany te są możliwe. W części biurowej  fabryki analiza pokazuje kombinację gwiazd wskazującą na konflikty, finansowe kłopoty, straty. W takiej sytuacji proponuję przenieść miejsce na biuro do innej części fabryki.

Jeśli mamy energię, przy wjeździe, która wskazuje na konkurencje, to oznacza, że trzeba będzie bardzo ciężko pracować, będziemy zmęczeni, i niekoniecznie praca ta przyniesie oczekiwane rezultaty wówczas należy zastosować środki, aby zmienić, osłabić tę sytuację. To też będzie wymagało zaangażowania dodatkowych nakładów, czasami większych, czasami mniejszych, na ogół przedstawiam różne warianty rozwiązań.

Aby unikać dodatkowych opłat, związanych z przearanżowaniem w fabryce, dobrze jest wcześniej na etapie projektu ustalać, gdzie zrobić wejście, gdzie ma być linia produkcyjna, gdzie biura, a gdzie magazyn, dobre feng shui wspiera działalność

firmy, IMG 5148i  podnosi jej konkurencyjność na rynku.

Nasza strona korzysta z plików cookies, głównie pochodzących z usług podmiotów zewnętrznych. Określ swoje preferencje dotyczące prywatności i/lub zgódź się na używanie przez nas plików cookie.