Majówka, jak miło spędzić czas?

Majówka, jak miło spędzić czas?

Majówka, jak miło spędzić czas? 756 584 PsychologiaWnętrz

Majówka zbliża się wielkimi krokami!

Część z nas planuje wyjazdy, czasami w miejsca, które są już znane, niekiedy całkiem nowe. Jeśli mamy już stałą miejscówkę, sprawdzoną, przyjazdne miejsce, śpimy głębokim snem,  mamy to na czym nam zależy: wodę, kontakt z naturą lub molo, to znaczy dopasowaliśmy miejsce do naszych potrzeb tych energetycznych też.  Każdy pensjonat, hotel ma swoją specyfikę, charakter, inna energię. Przy tej okazji chcę nawiązać do konsultacji dotyczącej pensjonatu w przeuroczym zakątku Polski, na Mazurach Zachodnich.

 

Analiza pokazała, że miejsce to pretenduje do bycia znanym, prestiżowym i szanowanym. Ogólnie patrząc na charakterystykę to obiekt ten, może oznaczać duży potencjał  do rozwoju i awansu (na wyższy poziom, więcej gwiazdek itd.).

Kierując się energią 4 przy wejściu (sektor SW-południowy zachód), która jest bardzo ważnym miejscem dla biznesu, wprowadza ona ducha artystycznego i to  przyciąga klientów, którzy lubią taką energię. Wzmocnienie, uwypuklenie i wykorzystanie tej energii można uzyskać  poprzez organizowanie wernisaży  i spotkań literackich.

Działania te wpłyną na większe zainteresowanie tym obiektem, a tym samym podniesienie jego zyskowności.

Wewnątrz pensjonatu zasugerowałam, aby postawić rzeźby i obrazy, dzieła sztuki, które podkreślą urok i finezję miejsca. Ja lubię takie zakątki, być może przez moją artystyczną naturę, i zamiłowanie do piękna, a Wy?

Ciepła i więcej niż przewidują prognozy słońca życzę, odpoczywajcie!  ?

win4 win1

Nasza strona korzysta z plików cookies, głównie pochodzących z usług podmiotów zewnętrznych. Określ swoje preferencje dotyczące prywatności i/lub zgódź się na używanie przez nas plików cookie.