Konsultacja feng shui

Konsultacja feng shui

Konsultacja feng shui 544 578 PsychologiaWnętrz
IMG 8551 e1590677233395

☯️Konsultacje Feng Shui polegają na wykorzystaniu istniejącej natury, tak, aby działała dla Ciebie, sprzyjała Twoim celom.
To nie jest zwykłe przestawianie mebli, to nie są kąciki Bogactwa, Przyjaznych Ludzi, etc, to co było popularne kiedyś w kolorowych magazynach.
☯️Tradycyjne Feng Shui to bywa mrówcza praca, polegająca na zebraniu szczegółów i na jej podstawie zrobienie właściwego rozkładu energii. To zapoznanie się z przestrzenią, aby z nią współpracować.
☯️Mieszkanie, biuro, fabryka, restauracja mają swoję energię, różne energie. Zapraszamy siły natury, żebu z nami współpracowały ???
Są różne etapy pracy eksperta Feng Shui, wczoraj ogladałam działkę, na której będzie stał dom. Klienci chcą mieć pewność,że funkcje domu będą dobrze usytuowane. Robiłam pomiary, ogladałam okolice, pobliskie działki, drogi, linie napięcia, zbierałam informacje, aby przystąpić do wykresu. W tym momencie można zrobić kilka wykresów, aby wybrać najbardziej optymalny. Jeśli jest ograniczenie w postaci ustawienia domu, możemy dobrać funkcje pomieszczeń w sprzyjających miejscach.
Takie ostatnio mi chodzi po głowie hasło, pasujące do tego co robię- ” z naturą za pan brat „?.

Nasza strona korzysta z plików cookies, głównie pochodzących z usług podmiotów zewnętrznych. Określ swoje preferencje dotyczące prywatności i/lub zgódź się na używanie przez nas plików cookie.