Feng Shui w firmach

Feng Shui w firmach

Feng Shui w firmach 228 173 Elżbieta Górska

Firmy zdobywające szczyty wykorzystują sztukę Feng Shui!

Marzec 2018

Firma zajmująca się medycyną naturalną zajęła 1 miejsce w Niemczech, obecnie numer 8 w Europie, jako najlepszy pracodawca.

Pascoe Naturmedizin jest w TOP100 najbardziej innowacyjnych średniej wielkości firm niemieckich.

W czym upatruje się sukces firmy?

Koncepcja całościowego zarządzania przedsiębiorstwem składa się z trzech filarów: procesu strategicznego, uważności i zarządzania zdrowiem w miejscu pracy. Każdy pracownik Pascoe jest częścią łącznej strategii firmy, przy czym istotną rolę odgrywa tu uważność, realizowana poprzez analizę osobowości, projektowanie Feng Shui i indywidualny zakres rozwoju. Model dopełnia program indywidualnego zarządzania zdrowiem dla pracowników. Feng Shui pomaga w tym, i wpływa na wzmacnianie zdrowia pracowników.

O tym, że idea holistycznego zarządzania przedsiębiorstwem się sprawdza, świadczą zarówno doskonałe wyniki głosowania pracowników, jak również rata zdrowotna, która jest o 50% niższa niż średnia branżowa.

 

https://www.pascoe. de/aktuelles/detail/pascoe-mit-viel-liebe-an-die-spitze-von-europa.html

pascoe

Nasza strona korzysta z plików cookies, głównie pochodzących z usług podmiotów zewnętrznych. Określ swoje preferencje dotyczące prywatności i/lub zgódź się na używanie przez nas plików cookie.