Alfabet Feng Shui od A do J

Alfabet Feng Shui od A do J

Alfabet Feng Shui od A do J 518 523 PsychologiaWnętrz

 

AnalizaAnaliza – Analiza Feng Shui polegająca na poznaniu rozmieszczenia gwiazd, energii na całej zamieszkiwanej przestrzeni, pokazuje nam możliwości, potencjał miejsc. Dzięki analizie wiemy jak wykorzystać je, aby wprowadzić ewentualne zmiany, aby cieszyć się tym co jest ważne dla nas.. Wykorzystujemy jak najlepiej potencjał gwiazd, jeśli tylko chcemy. Więc pytam – czy każda/y z Was chce być bogaty, mieć dobre relacje czy być zdrowym? (Jeśli tak – zapraszam do kontaktu w sprawie analizy)

[divider height=”5″ ]

Biznes

Biznes – Nie wszyscy wiedzą, że Feng Shui może nas wspierać w biznesie. Kiedy może mieć zastosowanie? Oto kilka przykładowych sytuacji:
– duża rotacja pracowników może świadczyć o zaburzonej energii w obszarze relacji
– jeśli zrobimy analizę całego biura, to okaże się, gdzie powinien mieć miejsce dział marketingu czy projektowania ?, a gdzie finanse???
– brak klientów, to może być zablokowana energia pieniędzy.
Temat FS w biznesie jest bardzo obszerny – więcej wkrótce na blogu.

[divider height=”5″ ]

Czerwony

Czerwień – Czerwień w Feng Shui to kolor ognia??? – wznieca i dodaje energii. Tradycyjnie używamy go w obszarze Sławy, jednak użyty gdzie indziej może działać w zależności od energii jaka jest w pomieszczeniu (wynik analizy), np. w sypialni doda ognia związkowi?‍❤️‍?‍?, a w pokoju dziecka może wspomóc jego relacje z kolegami???. Jak wprowadzić go do wnętrza? To może być obraz w tonacji czerwonej, czerwona kula, a może czerwone poduchy? To wszystko zależy od Was. Tylko uważajcie aby nie przesadzić, czerwień w nadmiarze może nas spalać?.

[divider height=”5″ ]

Drzewo

Drzewo – Odliczamy: A B C… D…?Drzewo? to jeden z pięciu elementów których równowaga wyznacza nasz dobrostan. Od Drzewa rozpoczyna się „ życie”?, gdyż ten właśnie żywioł odpowiada za narodziny idei, inspiracje ale też za tworzenie, powstawanie nowego. Drzewo to rozwój. Planujesz nowe wyzwania, rozpoczynasz pracę na nowym stanowisku, rozpoczynasz nowy etap w życiu? Drzewo??? Ci w tym pomoże. Teraz już wiecie skąd zielony kolor w naszym logo?

 

[divider height=”5″ ]

EnergiaEnergia – Wprowadzamy do domu, do biura, chcemy uruchomić pomyślna energie, która przyniesie nam to co korzystne dla nas, chcemy mieć drzwi w odpowiednim miejscu, okna umieszczone w kierunkach, miejscach tak, żebyśmy mogli wykorzystać np. zgodnie z naszymi zawodami. Są miejsca w których potrzebne nam energie są zablokowane, dobrze jest otworzyć ich przepływ, pobudzić je do życia. Może być za mały dom wtedy jest za dużo energii w pomieszczeniu. Są miejsca niedoenergetyzowane – na dużej przestrzeni mała ilość osób. A jak zwykle chodzi o balans, o to aby pomóc przywrócić równowagę.

[divider height=”5″ ]

FengShui

Feng Shui –  F… Czym jest Feng Shui? Feng Shui to chińska nauka zajmująca się wprowadzaniem harmonii pomiędzy człowiekiem a jego otoczeniem. Właściwie użyta energia może wpływać pozytywnie na różne strefy naszego życia: związki, bogactwo, karierę, naukę, relacje, kreatywność, rodzinę, zdrowie i podróże. Jeśli macie problemy w tych obszarach, skorzystajcie z wiedzy eksperta Feng Shui a na pewno niedługo zobaczycie efekty. W komentarzach piszcie jakie tematy i porady Was interesują??

 

[divider height=”5″ ]

G jak... 3 002

Gwiazdy – Robiąc Feng Shui domu, biura bierzemy pod uwagę też annual stars, gwiazdy roczne. Zmieniają się one, tak więc w poszczególnych kierunkach świata te gwiazdy będą inne i zmieniać się będą co rok. Dodatkowo oprócz wykresu danego domu, biura oszacowuje się wpływ gwiazd rocznych na dane miejsce oraz na dobrostan ludzi tam mieszkających, pracujących. A co robimy w Noc Spadających Gwiazd? Gasimy światło i oglądamy Perseidy czego i Wam życzymy???Kto będzie dziś oglądał?Spadających Gwiazd? Gasimy światło i oglądamy Perseidy czego i Wam życzymy???Kto będzie dziś oglądał?

[divider height=”5″ ]

Harmonia

Harmonia – Harmonia, to coś do czego dążymy, kiedy doświadczamy jednej ze skrajności. Jeśli mamy za dużo hałasu wokół potrzebujemy ciszy, gdy przebywamy długo w miejscach odizolowanych od ludzi,świata chętnie wracamy do miejsc, gdzie się dużo dzieje. Stan wewnętrznej harmonii jest pożądany, choć ile on może trwać? Za krótko! ?W Feng Shui promujemy taki stan☯️, wydobywamy z energii to co najlepsze, ale tu zawsze człowiek ma do powiedzenia najwięcej. Człowiek i jego działania

 

[divider height=”5″ ]

Intuicja

Intuicja – Nie zawsze nasze decyzje są oparte na faktach, często o wyborze decyduje intuicja. To ważne abyśmy nauczyli się ufać sobie i kierować się naszym wewnętrznym kompasem?. Ta sama zasada dotyczy urządzania domu… to ważne aby dom?️ był zgodny z Feng Shui, wykorzystując potencjał miejsca, ale najważniejsze by był zgodny z nami. Dokonujmy takich wyborów które pozwolą osiągnąć oba cele☯️.

 

[divider height=”5″ ]

Joga

Joga – Psychologia wnętrz to nie tylko wnętrza do mieszkania, ale też nasze wnętrza. Dlatego zachęcam Was do dbania o swoje zdrowie, ciało i równowagę.  Mam nadzieję, że w planie na weekend macie ćwiczenia – świetnie sprawdza się joga?‍♀️?‍♂️ – czy już próbowaliście? Dajcie znać w komentarzach.

 

Nasza strona korzysta z plików cookies, głównie pochodzących z usług podmiotów zewnętrznych. Określ swoje preferencje dotyczące prywatności i/lub zgódź się na używanie przez nas plików cookie.