Urządzanie przestrzeni zgodnie z zasadami feng shui

Urządzanie przestrzeni zgodnie z zasadami feng shui

Urządzanie przestrzeni zgodnie z zasadami feng shui 1000 667 Elżbieta Górska

Zasady chińskiej filozofii harmonii w aranżacji wnętrz

cżym jest feng shui? to starożytna praktyka planowania przestrzeni, to podstawa analiz, które robię, aby zaprowadzić harmonię we wnętrzach. Feng shui to w tłumaczeniu wiatr i woda. I o to chodzi w aranżacji wnętrza i przestrzeni wokół, aby były odpowiednie proporcje między gromadzeniem(rola wody) i ruchem(rola wiatru). W praktyce oznacza to równowagę między aktywnymi pomieszczeniami i nieaktywnymi. Urządzić mieszkanie w zgodzie z feng shui, to dostarczyć dobrej energii, poprzez analizę planu domu i wdrożenie stylu feng shui.

Urządzanie przestrzeni zgodnie z zasadami feng shui

Analiza feng shui polega na tym,że dowiadujesz się co jest w dysharmonii i co można zrobić, aby pogodzić energie.

Na energie wspomagające, korzystne i niekorzystne duży wpływ ma otoczenie danego miejsca.

Po analizie wnętrz dowiadujemy się jaką działalność najlepiej założyć w danym miejscu, gdzie postawić biurka poszczególnych osób, jaką pracę mogą wykonywać w wyodrębnionych pokojach, tak aby biznes dobrze się rozwijał, aby ludzie byli wspierani przez energie miejsca.

W domu prywatnym, mieszkaniu analizuje się poszczególne pokoje, przestrzeń wokoło, pod kątem dopasowania domowników do przestrzeni, wykorzystania pokojów tak, aby energia, która tam jest wspierała to czym się zajmują, co chcą robić, aby miejsce do spania umożliwiało dobry sen. Wnętrza zgodnie z zasadami feng shui to dopasowane wnętrza do domowników.

Nasza strona korzysta z plików cookies, głównie pochodzących z usług podmiotów zewnętrznych. Określ swoje preferencje dotyczące prywatności i/lub zgódź się na używanie przez nas plików cookie.