„Mega profesjonalne podejście, ogromna wiedza i pasja. Konkretne przekazanie zaleceń i pomoc w ich realizacji. Zdecydowanie polecam usługi Pani Eli, jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu 

Agnieszka Kaczorowska

 

„Jakiś czas temu poprosiłam Elę Górską o konsultację Feng Shui w mieszkaniu. Czułam, że energia jest zablokowana w wielu obszarach życia mojej rodziny, co przejawiało się m.in. zastojem w finansach i w sprawach zdrowotnych. Wybór metody oraz konsultantki okazał się strzałem w dziesiątkę! Duże wrażenie wywarło na mnie to, jak Ela w swojej pracy łączy ogromną wiedzę, intuicję, pomysłowość i delikatność. Zmiany zaproponowane w analizie Feng Shui wprowadzałam przez parę miesięcy. Po tym czasie zauważyłam ogromną zmianę na lepsze w różnych sferach życia – dostałam lepszą pracę i wyższe wynagrodzenie, polepszyły się relacje rodzinne, sprawy zdrowotne ulegają poprawie. Czegóż chcieć więcej!” 

Ewa z Warszawy

 

„Podoba mi się rzetelne podejście Eli do projektu. Bardzo się angażuje, próbując pogodzić funkcję miejsca, estetykę i energię, co czasami wymaga nie lada wysiłku. Gdy pojawiają się problemy, szuka przyczyn i rozwiązania. Jest „opiekunem” domu, do którego zawsze można się zwrócić o poradę. Polecam, bo w moim przypadku zastosowanie się do wskazówek Eli przyniosło zamierzone efekty”.

Agnieszka SZ.

 

„Ela bardzo wnikliwie analizuje wnętrze. Nie bez znaczenia jest fakt ze studiowała psychologie. Komunikuje prosto i na temat. Aby nic nie uronić warto zapoznać się z analizą na papierze i zacząć wprowadzać zmiany”.
Polecam.

Ilona

 

„W połowie 2016 roku Ela wykonała dla mnie analizę FS.
Zmiany, które Ela zaleciła i które wdrożyłam przyniosły rezultaty. To po prostu działa ! – np. przyciągnięte zostały pieniądze. Teraz będę się przeprowadzać i czekam by w nowym mieszkania zadziałały również skuteczne zalecenia z analizy FS przygotowanej przez Elę.
Szczerze polecam – nie tylko wykonanie takiej analizy FS ale wykonanie jej przez Elę. W pełni zaangażowana, zorientowana na znalezienie rozwiązania tam gdzie nie można drastycznie zmienić czegoś w mieszkaniu”.

Gosia

 

„Jestem pod wrażeniem dokładności, cierpliwości, sumienności oraz zaangażowania Eli przy realizowaniu przez nią projektów. Dodatkowo otrzymałam sporo cennych wskazówek, świadczących o bogatej wiedzy i doświadczenie Eli z zakresu psychologii wnętrz. Po zastosowaniu się do jej zaleceń, pewne rzeczy zaczęły się zmieniać. A zatem, to działa!!! Szczerze polecam usługi Psychologii Wnętrz Elżbiety Górskiej”.

Izabela J.

 

„Polecam Elę, jest świetnym fachowcem, ale przede wszystkim osobą, która bardzo uważnie wsłuchuje się w potrzeby klienta. W przypadku mojej rodziny największym problemem było zadbanie o dobry sen mojego męża. Sypialnia była dobrze wybrana pod moim kątem, jednak dla męża akurat nie. Nie chcieliśmy zdecydować się na tak duże zmiany, jak zmiana przeznaczenia pomieszczeń i reorganizacja domu, więc ustaliłyśmy z Elą, że porady będą to uwzględniały. Dzięki wyliczeniom Feng Shui oraz wynikającym z nich sugestiom Eli udało się poprawić komfort snu mojego męża naprawdę niewielkim wysiłkiem. Dodatkowo, dzięki rozmowie z Elą uświadomiłam sobie, że jest więcej obszarów do zadbania w naszym domu, np. ochrona domu przed ogniem od strony południa (kiedyś w dom sąsiadów z tej strony uderzył piorun). To wymagało większych zmian i realizacja nie idzie tak szybko, ale na ten sezon mamy zaplanowaną budowę oczka wodnego z problematycznej strony:) Naprawdę, jestem bardzo zadowolona z konsultacji, którą przeprowadziła Ela”.

Joanna J.

 

„Ela przygotowała dla mnie projekt z sercem i zaangażowaniem, i w pięknej oprawie graficznej.
Wiem po wizycie, że tak wizyta jest konieczna, żeby sprawdzić realizację projektu.
Poleciłabym ją i jej firmę innym”.

A.

„Ela podchodzi do projektu z bardzo dużym zaangażowaniem. Od razu określa jakich informacji potrzebuje i do kiedy prześle gotowy materiał. Po przesłaniu materiału od razu umawia się na jego omówienie. Jestem bardzo zadowolona z usług. Po wprowadzeniu zaleconych zmian od razu odczułam pozytywne efekty. Polecam!”

Marta Majkowska

 

„Dla mnie największym zaskoczeniem nie było to, że to działa, ale że tak szybko i tak bardzo!!! Elu – dziękuje!”

Agnieszka Bryk

„Skorzystałam z konsultacji przed planowanym remontem – Ela po analizie mieszkania od razu zobaczyła jakie mamy problemy. Zdecydowałam się na zmianę rozmieszczenia mieszkania, zmianę funkcji pokoi, przestawienie łóżka i kanapy, zmianę organizacji w kuchni i przestawienie biurka w odpowiednim kierunku – to wszystko spowodowało ogromne zmiany w życiu moim i mojego męża – mniej się kłócimy i łatwiej nam się żyje. Niesamowite ile może zdziałać przestawienie kilku mebli. Zastosowałam także zasugerowane dodatki np. rośliny w łazience, kolory, motywy fali, usunęłam lustra i komputer z sypialni.
Po paru miesiącach pojawił się nowy samochód, otworzyłam swoją firmę do której zbierałam się od dłuższego czasu więc w sferze biznesu i finansów też widzę ogromne zmiany. Dziękuję za pomoc i szczerze polecam.”

Anna Lutostańska