Biuro w harmonii

Biuro w harmonii

Biuro w harmonii 526 483 PsychologiaWnętrz

Zbliżamy się do zakończenia projektu biura w Moskwie. Najpierw analiza wybranych biurowców, później przestrzeni najpierw w jednym biurowcu, potem drugim. Aż w końcu znalezienie odpowiedniego miejsca.

Całe biuro stanowiło połączenie trzech innych pomieszczeń, powstało jedno z wykresem odpowiednim dla tej firmy. Głównym celem jest jak zwykle uzyskanie harmonii w przestrzeni. Istotne jest w wykresie odpowiednie miejsce odpowiedzialne za przychody. Ważne jest znalezienie odpowiedniej energii na wejściu dla firmy, dla której robię projekt Feng Shui, a zajmującej się przygotowaniem, wyposażaniem i umeblowaniem pomieszczeń komercyjnych.

Poniżej  pierwsze wizualizacje pomieszczenia dla działu sprzedaży i marketingu. Na zdjęciach wynik dyskusji i burzliwych rozmów trzech stron inwestora, mojej i architekta. I co myślicie, chcielibyście pracować w takim miejscu?

2017.05.19 marketing02 2017.05.19 marketing01

Nasza strona korzysta z plików cookies, głównie pochodzących z usług podmiotów zewnętrznych. Określ swoje preferencje dotyczące prywatności i/lub zgódź się na używanie przez nas plików cookie.