Prowadzę unikalne sesje rozwoju własnego, rozwojowe, ale też pomagające w codziennym życiu, w doświadczaniu większego spokoju, radości
i cieszeniu się z życia.
Każdy z nas ma takie same prawa do bycia szczęśliwym! Pomagam w tworzeniu własnej harmonii z samym sobą, w procesie skutecznego zarządzania sobą i swoimi emocjami.

Jeśli to czytasz to znaczy, że mogę Ci pomóc i warto spróbować i zadbać o siebie, o swój stan i generowanie pozytywnej energii w sobie i emanowanie nią.

W sesjach indywidualnych, które prowadzę łączę kilka metod, wykorzystuje metodę ustawień wg Berta Hellingera,pole morfogenetyczne, technikę uwalniania dr Davida R.Hawkinsa.Kładę duży nacisk na świadomy oddech, bycie w kontakcie ze sobą poprzez uważność i obserwację. Wykorzystuje swoje predyspozycje do prowadzenia ludzi w ich procesach, dotarcia do sedna problemu, do tego co tak naprawdę jest jego przyczyną, daję czas  i przestrzeń,  aby samemu  dojść o co chodzi. Podejmuję różne tematy, dając możliwość zrozumienia go, nie skupiam się na jednym rozwiązaniu, a podążam za gotowością w danym momencie do polepszenia jakości życia w omawianym aspekcie.

W procesie dochodzisz do prawdziwej wersji siebie. Bo bycie sobą oznacza bycie w radości, szczęściu, spokoju,  nie w lęku. Uwalniając się od lęków, przestajesz dawać moc innym, zwiększasz własną moc. A lęki w coraz mniejszym stopniu kierują Twoim życiem, wyborami, decyzjami.

Sesje prowadzę online. Pracuję też wieczorami.

Polecam na początek serię 10 sesji, potem dla utrzymania dobrego samopoczucia raz na jakiś czas w zależności od potrzeby.

 

 

 

OPINIE KLIENTÓW:

"Czym zafascynowała mnie metoda którą stosuje podczas sesji Ela? Mnie ujęła subtelnością, rzeczowością, skutecznością, czasem. Praca na moim temacie związanym z moimi wzorcami tymi rodowymi i tymi ze świata ściągniętymi od dnia krystalizacji mojej duszy/osoby na tym świecie to ścieżka która trwa od jakiś 15 lat i prawdę mówiąc to po raz pierwszy w tak ciepły, mądry i w sumie lekki sposób nie była przeprowadzona w energii nigdy dotąd. Rozpuszczanie traum czy naszych uwarunkowań, ograniczeń, okazuje się że może być lekkie, treściwe, uwalniające, że można po warsztacie zamiast zbierać i składać się po rozpadnięciu, to czuć się lekko z wiatrem w żagle życia . Elu dziękuję Ci z całego serducha i bardzo Wam polecam Eli energię. Ja spróbowałam i będę kontynuować sesje ,aby móc uzdrawiać siebie z refleksją, ale lekko i radośnie."Ula  
 
"Jestem bardzo wdzięczna za sesje. Pani Ela odkryła we mnie złoża emocji i uczuć, które przez całe życie starałam się ukrywać, nie przyznawać się do nich. Jakbym uważała to za coś złego, że czuje. Tak, też było, po prostu nie chciałam czuć i bardzo staranne wypierałam wszystko co związane z emocjonalnością i uczuciami z mojego ciała i ducha. Pani Ela pomogła mi doświadczyć tego, że „uczucia nie są złe” i jednocześnie uwolnić mnie od negatywnych emocji, które od zawsze skrywała w swoim wnętrzu. Po sesji zauważyłam zmiany w swoim umyśle i sercu. Stałam się bardziej świadoma siebie. Dla mnie sesja z Panią Elą była przeżycie mistycznym, pozwalającym mi na głębokie dotarcie do mojego JA. Każdemu bardzo serdecznie polecam." Mirka