„Mega profesjonalne podejście, ogromna wiedza i pasja. Konkretne przekazanie zaleceń i pomoc w ich realizacji. Zdecydowanie polecam usługi Pani Eli, jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu 

Agnieszka Kaczorowska

 

„Podoba mi się rzetelne podejście Eli do projektu. Bardzo się angażuje, próbując pogodzić funkcję miejsca, estetykę i energię, co czasami wymaga nie lada wysiłku. Gdy pojawiają się problemy, szuka przyczyn i rozwiązania. Jest „opiekunem” domu, do którego zawsze można się zwrócić o poradę. Polecam, bo w moim przypadku zastosowanie się do wskazówek Eli przyniosło zamierzone efekty”.

Agnieszka SZ.

 

„Ela bardzo wnikliwie analizuje wnętrze. Nie bez znaczenia jest fakt ze studiowała psychologie. Komunikuje prosto i na temat. Aby nic nie uronić warto zapoznać się z analizą na papierze i zacząć wprowadzać zmiany”.
Polecam.

Ilona

 

„W połowie 2016 roku Ela wykonała dla mnie analizę FS.
Zmiany, które Ela zaleciła i które wdrożyłam przyniosły rezultaty. To po prostu działa ! – np. przyciągnięte zostały pieniądze. Teraz będę się przeprowadzać i czekam by w nowym mieszkania zadziałały również skuteczne zalecenia z analizy FS przygotowanej przez Elę.
Szczerze polecam – nie tylko wykonanie takiej analizy FS ale wykonanie jej przez Elę. W pełni zaangażowana, zorientowana na znalezienie rozwiązania tam gdzie nie można drastycznie zmienić czegoś w mieszkaniu”.

Gosia

 

„Jestem pod wrażeniem dokładności, cierpliwości, sumienności oraz zaangażowania Eli przy realizowaniu przez nią projektów. Dodatkowo otrzymałam sporo cennych wskazówek, świadczących o bogatej wiedzy i doświadczenie Eli z zakresu psychologii wnętrz. Po zastosowaniu się do jej zaleceń, pewne rzeczy zaczęły się zmieniać. A zatem, to działa!!! Szczerze polecam usługi Psychologii Wnętrz Elżbiety Górskiej”.

Izabela J.

 

„Polecam Elę, jest świetnym fachowcem, ale przede wszystkim osobą, która bardzo uważnie wsłuchuje się w potrzeby klienta. W przypadku mojej rodziny największym problemem było zadbanie o dobry sen mojego męża. Sypialnia była dobrze wybrana pod moim kątem, jednak dla męża akurat nie. Nie chcieliśmy zdecydować się na tak duże zmiany, jak zmiana przeznaczenia pomieszczeń i reorganizacja domu, więc ustaliłyśmy z Elą, że porady będą to uwzględniały. Dzięki wyliczeniom Feng Shui oraz wynikającym z nich sugestiom Eli udało się poprawić komfort snu mojego męża naprawdę niewielkim wysiłkiem. Dodatkowo, dzięki rozmowie z Elą uświadomiłam sobie, że jest więcej obszarów do zadbania w naszym domu, np. ochrona domu przed ogniem od strony południa (kiedyś w dom sąsiadów z tej strony uderzył piorun). To wymagało większych zmian i realizacja nie idzie tak szybko, ale na ten sezon mamy zaplanowaną budowę oczka wodnego z problematycznej strony:) Naprawdę, jestem bardzo zadowolona z konsultacji, którą przeprowadziła Ela”.

Joanna J.

 

„Ela przygotowała dla mnie projekt z sercem i zaangażowaniem, i w pięknej oprawie graficznej.
Wiem po wizycie, że tak wizyta jest konieczna, żeby sprawdzić realizację projektu.
Poleciłabym ją i jej firmę innym”.

A.

„Ela podchodzi do projektu z bardzo dużym zaangażowaniem. Od razu określa jakich informacji potrzebuje i do kiedy prześle gotowy materiał. Po przesłaniu materiału od razu umawia się na jego omówienie. Jestem bardzo zadowolona z usług. Po wprowadzeniu zaleconych zmian od razu odczułam pozytywne efekty. Polecam!”

Marta Majkowska

 

„Dla mnie największym zaskoczeniem nie było to, że to działa, ale że tak szybko i tak bardzo!!! Elu – dziękuje!”

Agnieszka Bryk